ایران بازدید


روش تبلیغ سایت در انجمن

در مقاطع مختلف شاهد فعالیت عده ای در انجمن و سعی در تبلیغ سایتهای خود در خلال مباحث بوده ایم که عمدتا با فیلترینگ و حذف نام و آدرس سایت از بحث مربوطه مواجه گردیده اند. لذا با عنایت به این موضوع و عمدتا عدم مشارکت مدیران در فعالیتهای سایت و تنها استفاده از خرید بازدید روشی رو برای این منظور درنظر گرفتیم که تا حدودی رغبت مدیران فعال سایتها رو بر انگیخته باشیم. لذا مقرر گردید تبلیغ سایت شخصی مدیران در انجمن رو بصورت ذیل مجاز نماییم:
انتخاب نام کاربری تحت آدرس سایت با لحاظ کردن شرط کمتر از 12 کاراکتر مجاز می باشد و مدیران می توانند با انتخاب آدرس سایت خود به پاسخ سوالهایی که گاها برای کاربران پیش می آید یا طرح سوالهای مربوط بپردازند تا با نام کاربری ایشان که همان آدرس یا نام سایت هست در انجمن قابل ملاحظه باشد. مزایای این کار:
با این عمل سایت خود را به کاربران فعلی و کاربران تازه وارد نشان خواهید داد. دیگر اینکه سرعت ایندکس شدن مطالب صفحه اصلی ایران بازدید بسیار بالا و در حد 24 ساعت می باشد و می توانید نام سایت خود را همراه مطلب مربوطه در گوگل ایندکس نمایید تا کاربرانی که احتمالا از طریق گوگل به مطلب مورد نظر هدایت می گردند با سایت شما نیز آشنا شوند.
پرسشها و پاسخهای بی ربط و بی کیفیت حذف خواهند شد و درصورت تخلف حساب مربوطه مسدود می گردد.
با آرزوی موفقیت
ایران بازدبد


برای ورود به صفحه اصلی روی بنر زیر کلیک کنید افزایش