ایران بازدید


در خصوص لینک کسب امتیاز غیر مستقیم بدون قابلیت زیرمجموعه گیری

کاربران گرامی که با این قضیه مشکل دارند:
طرز کار لینک: این صفحه چه با کلیک و خواه بصورت پاپ آپ و یا هر طریقی که برای کاربران سایتی به نمایش درآید کاربر را بصورت خود کار و در خود صفحه به یکی از سایتهای فعال موجود در چرخه بازدید هدایت می کند و پاپ آپ جدیدی را بصورت new tab یا new window باز نخواهد کرد اما نکته اینجاست که امتیاز زمانی به لینک تعلق خواهد گرفت که صحفه سایتی که کاربر به آن هدایت شده لودگردد.
مشکل کجاست؟ مشکل با این حساب زمانی اتفاق می افتد که کاربر به هر دلیلی به صفحه بعدی انتقال نیابد زیرا امتیاز مربوطه در لود سایتها قرار داده شده.
ما برای تست و صحت ادعای خود تعدادی پاپ اپ از سایت ایران پاپ خریداری کردیم و به لینک http://www.irbazdid.com/include/sites.php/?refer=admin اختصاص می دهیم. لذا می توانید روزانه ip هایی که توسط admin آورده مشاهده نمایید. پس ببینید مشکل کار کجاست که امتیاز تعلق نمیگیره.
برای ما مهم نیست که بهر قیمتی رتبه سایت کاهش یابد چرا که کیفیت نیز برای ما مهم هست و از وقتی که این تغییرات اعمال شده خرید بازدید نیز افزایش یافته.
هر کاربر هم که فکر می کند مشکل حل نمی شود کافیست از یکی از سایتهای تبادل پاپ اپ یا ایران پاپ که کلیه ورودیها را مشخص می نماید تعدادی پاپ آپ خریداری و لینک خود را ثبت نماید و ip های ورودی را با آنچه در ایران بازدید ثبت می گردد مقایسه کند.


برای ورود به صفحه اصلی روی بنر زیر کلیک کنید افزایش