ایران بازدید


افزایش جوایز و تعرفه بازدید از اول خردادماه

همانطور که مستحضر هستید ارزانترین قیمتها و با کیفیت ترین خدمات در ایران، تا کنون در سایت ایران بازدید با قویترین پشتیبانی تقدیم هموطنان گردیده و این روند بصورت کاملا صادقانه ادمه خواهد داشت. کاربرانی که از بدو شروع فعالیت سایت ما را همراهی کرده اند و موجب دلگرمی ما بوده اند حتما یادشان هست که با جایزه شارژ ایرانسل شروع کردیم و تا این لحظه با این حجم جوایز برای بازدید کننده ها و با این کیفیت بازدید برای وبمستر ها همچنان پله های ترقی را با سیاست برد_برد_برد برای سایت_بازدیدکننده ها_صاحبان سایتها با اقتدار طی می نماییم. خرسند از این اتفاق درصدد هستیم سر و سامانی هم به فعالیت وبمسترها بدهیم. لذا درجهت ارتقا سطح کیفی سایتهای ثبتی قصد داریم قیمتها را به استاندارد نزدیکتر کنیم و از 0.5 ریال به 1 ریال به ازای هر بازدید سایت و هزینه نمایش بنر از 1 امتیاز به 5 امتیاز افزایش دهیم.
ضمن اینکه جهت حمایت از کاربران طلایی جوایز جدول 3500 ریالی به 4000 افزایش و 1 جدول 1000 ریالی نیز برای رقابت کننده های بخش ip و 1 جدول 1000 ریالی نیز به جوایز بخش امتیازها افزوده خواهد شد.
این قوانین از اول خردادماه اعمال و تا پایان سال 93 تغییری نخواهد داشت. با آرزوی موفقیت همه بازدیدکننده ها و وبمسترهای محبوبترین سایت افزایش بازدید و بهبود رنک ایران_بازدید.انشاالله.
مقصودلو


برای ورود به صفحه اصلی روی بنر زیر کلیک کنید افزایش