سامانه افزایش بازدید و بهبود حرفه ای رتبه الکسا یک سایت افزایش بازدید با بهترین روش موجود است به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت شما تاثیر شگرفی خواهد داشت و همچنین کسب امتیاز به ازای بازدید از سایت ها می باشد به گونه ای که در ازای بارگذاری سایت ها با توجه به زمان تعریف شده، میتوانید به صورت 24 ساعته کسب امتیاز کنید و بازدید خودتون رو روز به روز افزایش بدید. در این سیستم نیازی به فعالیت خاصی نیست و فقط کافیست روزانه به پنل کاربری خود مراجعه کرده و با کلیک بر روی شروع کسب امتیاز، اقدام به کسب امتیاز نمائید و در نهایت بازدید سایتتان را افزایش دهید. در حال حاضر این سایت با توجه به سیستم های موجود در اینترنت، بهترین روش افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا خواهد بود.
برای فعالیت در ایران بازدید ، ابتدا از بخش عضویت، اقدام به ثبت نام می کنید و در صورت موفقیت آمیز بودن عضویت،میتوانید وارد حساب کاربری خود شده و بر اساس آموزش های بعدی که در راهنما درج شده امتیاز بگیرید و بازدید سایت خود را افزایش دهید.
بعد از اینکه امتیاز کسب کردید ( برای ثبت سایت حداقل باید 100 امتیاز داشته باشید ) می توانید سایتتان را ثبت کنید و بازدیدتان را افزایش بدهید برای ثبت سایت در سمت راست قسمت پنل کاربری بر روی ثبت سایت کلیک نمایید و سایتتان را اضافه کنید. بعد از تایید سایت توسط مدیریت، سایت شما وارد چرخه بازدید گیری شده و بر اساس تعداد بازدیدی که تعریف کرده اید بازدید دریافت خواهید کرد.
بالانس همان درآمد قابل برداشت کاربر است که با استفاده از روشهای کسب درآمدی که در سایت امکان پذیر هست شارژ می شود. بالانس قابل خرید و فروش و انتقال نیست و تنها با فعالیت کاربر بدست می آید. همچنین می توانید از بالانس برای خرید بازدد و امتیاز و ارتقا نیز استفاده نمایید. برای برداشت بالانس به قسمت درخواست وجه مراجعه فرمایید.
حتما امکان باز شدن پاپ آپ مرورگر خود را فعال نمایید. برای کسب امتیاز لازم است از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و برای فعال نمودن پاپ آپ ،طبق مسیر زیر عمل کنید. Tools/options/content/block pop up windows تیک گزینه block pop up windows را بردارید سپس تنظیمات رو ذخیره کنید.
کاری نداره که. برید تو تنظیمات فایر فاکس و مطابق دستورالعمل زیر تنظیمات را انجام دهید. about:config این عبارت را در نوار آدرس تایپ کن بعد در قسمت search عبارت pop up رو سرچ کن بعد روی dom.popup_maximum کلیک کن در پنجره باز شده 50 را تایپ کن و بعد اکی کن به همین راحتی
جهت اطلاع از نحوه فعالیت و کسب درآمد در سایت ایران بازدید اینجا کلیک نمایید.

ایران بازدید را در گوگل محبوب کنید