ایران بازدید

 کسب  کسب

اطلاعات کاربری

تعداد کاربران: 15105

تعداد کل سایت ها: 9212

تعداد سایت های فعال: 8893

بازدید های امروز: 732044

بازدید های دیروز: 3222250

کاربران آنلاین: 25

تعداد کل بازدید ها: 2476662799

تعداد کل امتیازها: 2516818761

سامانه نظردهی به وبلاگها

 

سامانه ارسال نظر یا نظردهی به وبلاگها چیست؟

اگر سایت یا وبلاگی را به تازگی راه اندازی کرده اید نیازی نیست منتظر Google و موتورهای جستجو بنشینید تا به کنکاش در سایت شما بپردازند و آیا سایت شما مقبول بیافتد یا نیافتد. باید دنبال راهی باشید که موتورهای جستجو به دنبال شما باشند و نسبت به تغییرات سایت شما حساس شوند. بهترین روش ارسال نظر به وبلاگها ست.

از کوچکترین مزایای این روش پراکنده شدن لینک های مستقیم یا غیر مستقیم شما در فضای مجازی خواهد بود که برای موتورهای جستجو بسیار مهم هست.

با این سامانه دیگر نیازی به جستجو و یافتن وبلاگها و یافتن قسمت نظرات که بسیاری از قالبها این قسمتها را مخفی می کنند ندارید و به راحتی صفحه نظرات در دسترس خواهد بود.

مزیت استفاده از این سامانه دهها برابر بیشتر از ارسال ایمیلهای انبوه به میلهای تکراری که معلوم نیست لینک شما block شود یا ایمیل شما به spam ارسال شود و یا بیننده با دیدن یا ندیدن عنوان در دم آنها را delete نماید، همه اینها در صورتی است که ایمیل موجود، فعال باشد.

 

جهت استفاده از سامانه نیاز به امتیاز دارید و بصورت رایگان می توانید امتیاز مورد نیاز را فراهم کنید. علاوه بر این می توانید امتیاز مورد نیاز خود را از قسمت خرید بازدید خریداری یا عضویت خود را ارتقا دهید.

این سامانه مناسب افرادی است که:

 1- محصولی دارند و نیاز به معرفی و انتشار آن در دنیای مجازی را دارند.

 2- در جذب بیننده واقعی برای سایت یا وبلاگ خود احساس ضعف می کنند.

 3- در جذب زیرمجمموعه برای مقاصد گوناگون احساس ناتوانی می کنند.

 4- ورودی IP بالایی نیاز دارند.

 5- به دنبال بهبود رنک الکسا و گوگل سایت و وبلاگ هستند.

 6- قصد پیشرفت سریع در فضای مجازی را دارند.

قبل از شروع به کار با سامانه ارسال نظر به نکات زیر توجه نمائید:

 1- سیستم کامنت گذاری ما به شما این امکان را می دهد که به آسانی بتوانید روزانه به هزاران وبلاگ نظر ارسال کنید و محصولات خود را تبلیغ نمایید و بازدیدکنندهای واقعی را به صورت هدفمند به سایت یا وبلاگ خود هدایت نمایید.

 2- جهت رسیدن به نتیجه بهتر کامنت ها نباید بصورت تبلیغاتی باشند. سعی کنید از جملات دوستانه استفاده و مشتریها را به لینک خود هدایت نمایید.

 3- هنگام نظر دهی سعی کنید تنها یک سایت یا محصول مشخص را تبلیغ نمایید چرا که کامنت های طولانی موجب بی اعتنایی و حذف نظر شود و حتی بلاگر رغبتی به خواندن آن نشان ندهد.

 4- برخی وبلاگها قسمت نظر دهی خود را باز گذاشته اند و بدون مطالعه نظرات آنها تایید می گردند پس چندین تبلیغ را آماده داشته باشید و آنها را اولویت بندی نمایید و درصورتیکه با وبلاگهای این چنینی برخورد کردید جهت انتشار لینکهای خود، آنها را نیز ارسال نمایید.

 5- ممکن است در هنگام ارسال نظر به وبلاگهایی برخورد کنید که قبلا به آنها نظر ارسال کرده بودید و اکنون تایید و در قسمت نظرات ثبت گردیده. از این وبلاگها استفاده کنید و تبلیغات دیگر خود را نیز ارسال نمایید.

 6- قبل از ارسال نظر حتما از ارسال آنها مطلع شوید. پیشنهاد می شود یک نمونه به یکی از وبلاگهای خود ارسال نمایید و آن را تایید کنید چنانچه مشکلی نبود نظر خود را ارسال کنید در صورت مشکل یا متن خود را تغییر دهید یا لینک خود را بصورت غیر مستقیم وارد نمایید. برای این کار می توانید در یکی از سرویسهای وبلاگدهی وبلاگی را ثبت و در صورتی که قابلیت درج لینک آن وبلاگ وجود داشت کد انتقال بازدیدکننده ها به سایت اصلی خود را در آن قرار دهید.

وضعیت تعداد کامنت امتیاز مبلغ
ایام معمولی 1 عدد 50 امتیاز 25 ریال
* ایام ویژه 1 عدد 25 امتیاز 12.5 ریال

 

* ایام ویژه از طریق اخبار اطلاع رسانی می گردد.